تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۷

پریسیلا پریسلی از سختی‌های زندگی با الویس می‌گوید

پریسیلا پریسلی از سختی‌های زندگی با الویس می‌گوید
زندگی مشترک پریسیلا و الویس از آغاز با سروصدا و شایعات زیادی از سوی مردم و خبرنگاران همراه بود

پریسیلا پریسلی از سختی‌های زندگی با الویس می‌گوید

پریسیلا پریسلی، بازیگر و همسر سابق الویس پریسلی، خواننده فقید آمریکایی که به او لقب «سلطان راک» داده‌اند، در مصاحبه با خبرنگاران «دیلی‌میل» از فراز و نشیب‌های زندگی با ستاره بی‌رقیب راک گفت.

الویس پریسلی: پادشاه مد

سال ۱۹۶۸ است ، ویژه تلویزیون NBC. یک استیج کوچک وجود دارد ، که توسط زنانی پوشیده شده است که لباس های بزرگ و لباس هایی بزرگ پوشیده اند و مردانی که انگار حسابدار هستند‌،‌لباس پوشانده اند. روی صحنه مردی زاغ دار است که گهگاه روی پله ها می نشیند تا در میان مردم باشد. اما او به وضوح از مردم نیست،مهمترین دلیل این است که سر تا پا سیاه است چرم . او تجسم راک اند رول است. او البته الویس پریسلی است.

این ظاهری نیست که به راحتی از بین برود مگر اینکه یکی از افسانه های راک اند رول یا شاید سوار TT Race باشد. اما برای الویس نه تنها بازگشت مشهور او بلکه نقطه محوری در کمد لباس او است.

پس از آن ، در دهه ۱۹۷۰ ، او همراه با خط کمری سرنیایی کره بادام زمینی سرخ شده ، وارد لباس صحنه خالص می شد: بدلیجات ، شراره ها ، شنل ها و آن کت های سفید و یقه بلوز با طراحی بالا (مناسب کاراته با کمربند مشکی). حرکت می کند) ، مانند برخی از ضد دراکولا که به دور مفصل ران حرکت می کنند. این ، به طور ناعادلانه ، شهرت الویس را به عنوان نماد سبک .

حتی الویس نیز طرفدار آن نبود. آن کت و شلوار افسانه ای ۱۰ هزار دلاری طلای یک دهه قبل ، که سرهنگ پارکر برای پریسلی از خیاط سوار روده نودی کان سفارش داد – همان مردی که جانی کش را تبدیل به “مرد سیاه پوش” کرد؟ او هم خیلی دوست نداشت – اغلب شلوار را با چیزی ساده و مشکی عوض می کرد.

در نهایت او فقط سه بار کت و شلوار کامل پوشید. وقتی پیشنهاد شد نسخه جدیدی برای بازگشت او در سال ۶۸ ایجاد شود ، پریسلی قبول نکرد. پریسلی به بلو گفت: “من باید با تو صادق باشم.” “من همیشه از آن کت و شلوار متنفر بودم.”

کمد لباس قبلی پریسلی ، در بیشتر دهه ۱۹۵۰ ، بیشتر او بود‌،‌و از قضا خیلی بیشتر اکنون . امروز به الویس فکر کنید و شاید ابتدا الویس را “زمان نمایش” تصور کنید – همه موهای مبالغه آمیز و پریدگی بالا دارند – اما این حس قبلی لباس او است که او را به عنوان یک نماد استایل واقعی نشان می دهد.

و امروزه بسیار مرتبط است- پیراهن یقه کوبا ، پهن ، شلوار چین دار ، بلوز-همه اینها لباس هایی هستند که در مدار لباس مردانه گرد می شوند ، اما همچنین جزء الویس سبک دهه ۱۹۵۰ او ابتدا همه را انجام داد.

سه ظاهر مهم الویس:

لباس کار شیک

در کینگ‌کرئل ۱۹۵۹الویس لباس بیشتر لباس کارگری در حرفه خود،‌حتی در برابر لباس زندان سبک Jailhouse Rock . یک پیراهن chambray بر روی یک تی شرت سفید ، شلواری با پهن و پهن و بلوز ، دارای بلوز دوتایی جیب دار.

الویس در دهه ۵۰ و پس از آن به مدلهای مشابه ژاکت بازگشت و دلیل آن را به راحتی می توان فهمید. امروزه این ظاهر به راحتی تکرار می شود و اخیراً توسط افرادی مانند Prada x Mr Porter ، Oliver Spencer و Burberry متصل شده است.

خیاطی سرکش

برای یکی از اجراهای قبلی خود ، در حدود ۱۹۵۶ ، الویس به گونه ای لباس پوشید که به طور هم زمان معیار کنوانسیون را به تصویر می کشید و از آن سرپیچی می کرد: او شلوار مشکی و نازک می پوشید ، با پیراهن سفید زیر یک ژاکت مناسب و متناسب با تناقض.

این بسیار هوشمندانه بود اما بیش از حد ، حتی مزاحم. روی اوربیسون بعداً به یاد می آورد: “نمی توانم بیش از حد تأکید کنم که او چقدر شوکه کننده به نظر می رسید و در آن شب به نظر می رسید.” ظاهرا اولین کاری که الویس انجام داد این بود که مقداری آدامس روی صحنه تف کرد. بدون شک مادران تأیید کننده در محل بیهوش شدند.

سهولت وسط قرن

یکی از جذابیت های اصلی سبک اولیه الویس سهولت آن بود. بله ، نحوه پوشیدن لباس هایش بر بی توجهی او افزود ، اما خود لباس ها ساده و راحت پوشیده می شدند. امروزه در دنیایی گیج کننده از لباسهای فلورسنت خیابانی و نخ دندان ، این شیوه ای جذاب برای لباس پوشیدن است.

این مورد را به عنوان مثال مورد توجه قرار دهید-این از شلوارهای پای راست ، یقه باز یقه چوگان ، a ژاکت بمب افکن و کفش کتانی سفید . این جهان را تغییر نمی دهد‌،‌اما ترکیبی بدون زحمت است که هرکسی می تواند آن را بازسازی کند. و نه ، او از نخ دندان استفاده نمی کند.

با حضور در رویداد بزرگ «الویس: مستقیم از گریس‌لند»، نمایشگاهی که روز ۱۹ مارس ۲۰۲۲ و با هدف بررسی زندگی الویس پریسلی، از تاثیرگذارترین چهره‌های قرن بیستم، در استرالیا افتتاح شد، همسر سابق این خواننده پرطرفدار و ستاره راک‌اندرول، از زندگی کوتاهش با او سخن گفت.

او توضیح داد‌ که چقدر رویارویی با مشکلاتی که ازدواج با الویس برایش رقم زده بود، در اوج جوانی مشکل و طاقت‌فرسا بوده است، تا حدی که الویس به او توصیه می‌کند که دست از خواندن روزنامه‌ها و مجلات زرد بردارد و به شایعات توجه نکند: «در آغاز ازدواج همه‌چیز خیلی سخت بود، اما خودم می‌دانستم وارد چه ماجرایی شده‌ام، چون از سن پایین آن ‌را لمس کرده بودم،آن‌ موقع بود که دیگر مجلات زرد را در فروشگاه‌ها ورق نمی‌زدم. پذیرفته‌شدن {از طرف مردم} واقعا سخت بود.»

نخستین دیدار پریسیلا با الویس زمانی بود که او تنها ۱۴ سال داشت. با وجود ۱۰ سال فاصله سنی، رابطه محکمی بین این دو ایجاد شد و هشت سال پس از اولین دیدارشان با هم ازدواج کردند و صاحب دختری به‌نام لیزاماری شدند که امروز خواننده، و همسر سابق مایکل جکسون است. زندگی مشترک این دو از آغاز با سروصدا و شایعات زیادی از سوی مردم و خبرنگاران همراه بود و در نهایت بعد از شش سال پایان یافت.

قبلا در مصاحبه‌ها، پریسیلا پریسلی هرگز از جزییات زندگی شخصی‌اش با الویس حرفی نمی‌زد، اما اخیرا نسبت به این موضوع برخورد راحت‌تری داشته است. او در مورد آزاردهنده‌ترین شایعاتی که در طول زندگی مشترک‌ خود با ستاره فقید آمریکایی می‌شنید، گفت: «وقتی شنیدم شایعه ساخته‌اند که آبستنم و برای همین هم الویس با من ازدواج کرده است، فهمیدم برخی از آدم‌ها چقدر می‌توانند شرور باشند.»

پیش از این، پریسیلا پریسلی (که پس از جدایی از الویس هرگز ازدواج رسمی نکرد) در مصاحبه با روزنامه «پیپل» از دردهایی گفته بود که در جایگاه یک زن در زندگی با مرد جوان و پرطرفداری مثل الویس، متحمل شده بود.

این ‌که مدام باید مراقب این ستاره بزرگ می‌بود و وقتی لازم بود تنهایی جایی برود، نگران می‌شد که چه کسانی به دیدار او می‌آیند: «زن‌ها به او جذب می‌شدند و به همین دلیل وقتی باید تنهایی جایی می‌رفت، عصبی می‌شدم. من حتی وقتی هم که می‌خواست مسواک بزند، همراهی‌اش می‌کردم!»

پریسیلا به زیبایی‌های زندگی با الویس نیز اشاره کرده است و زندگی‌شان را چنین توصیف می‌کند: «همیشه {الویس} از راه که می‌رسید، از او استقبال می‌کردم و در آغوشش می‌گرفتم. عاشق این بودم که مراقبش باشم و به او رسیدگی کنم. ما بین خودمان زبانی کودکانه هم داشتیم. وقتی دوروبر آدم آن‌قدر شلوغ باشد، باید زبان مخصوص به خودت داشته باشی. زندگی قشنگی بود. متفاوت بود، اما مال ما بود.»

به گزارش لباس پارسی

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.