تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۴

اختصاص درآمدهای حاصل از جرائم واحدهای تولیدی به نیروی انتظامی

اختصاص درآمدهای حاصل از جرائم واحدهای تولیدی به نیروی انتظامی
سخنگوی کمیسیون ویژه جهش تولید مجلس شورای اسلامی از اختصاص درآمدهای حاصل از جرائم واحدهای تولیدی به نیروی انتظامی خبر داد

اختصاص درآمدهای حاصل از جرائم واحدهای تولیدی به نیروی انتظامی

محسن زنگنه سخنگوی کمیسیون ویژه جهش تولید مجلس شورای اسلامی به تشریح دستاورد نشست کمیسیون متبوع خود که اخیرا برپا شده بود، پرداخت و اظهار کرد: در این نشست طرح اصلاح قانون نظام صنفی در دستور کار قرار گرفت و پس از بحث و بررسی ۳ ماده از این طرح به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید افزود: مقرر شد مزایا و معافیت‌های واحدهای تولیدی به واحدهای تولیدی صنفی نیز تسری پیدا کند.

سخنگوی کمیسیون جهش تولید مجلس اظهار کرد: بر اساس این مصوبه کارگروهی متشکل است از وزارتخانه‌های صمت و اقتصاد و نیز دستگاه اجرایی مربوط به این بخش مصادیق معافیت‌ها و مزایای در نظر گرفته شده برای واحدهای تولیدی که بناست به واحدهای تولیدی صنفی نیز تسری پیدا کند را تعیین می‌کنند.

زنگنه خاطرنشان کرد: همچنین بر اساس مصوبه کمیسیون در جریان بررسی طرح اصلاح قانون نظام صنفی بنا شد تا آیین نامه چگونگی پرداخت جرائم و هزینه‌های پلمپ و فک پلمپ واحدهای صنفی در کارگروهی متشکل از نمایندگان وزارتخانه‌های صمت اقتصاد و دادگستری مشخص شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس این مصوبه بنا شد تا درآمدهای حاصل از جرائم واحدهای تولیدی و پرداخت هزینه‌ها و فک پلمپ این بخش به حساب خزانه‌داری کل کشور واریز شود در بودجه‌های سنواتی به نیروی انتظامی اختصاص پیدا کند.

سخنگوی کمیسیون ویژه جهش تولید مجلس بیان داشت: همچنین در جلسه امروز طرح اصلاح قانون معدن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش لباس پارسی

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.