تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۲

دبیر اتحادیه خیاطان تهران در حاشیه برگزاری یازدهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر

دبیر اتحادیه خیاطان تهران در حاشیه برگزاری یازدهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر
همه کار هایی که به جشنواره راه می یایند به تولید نمی‌رسند. باید نگاهی ویژه ای نسبت به جشنواره انجام داد ‌ولی در کل کار های جشنواره خوب بودند

دبیر اتحادیه خیاطان تهران در حاشیه برگزاری یازدهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر

محمد اسکندرلو، دبیر اتحادیه خیاطان تهران گفت: جشنواره بک بخشی به نام طراحی دارد. اگر طراح بتواند آن طرح را به خوبی ایجاد نمایند، تولیدکننده با توجه به تقاضا در بازار، می‌تواند آن طرح را از طراح خریداری کند.یک اتفاق خوبی که در جشنواره افتاد این است که به دانشجویان بها دادند. این یک سکوی پرتاب خوبی برایشان می‌شود. امیدوارم عزیزان بتوانند ازین فرصت ها به خوبی استفاده کنند

پیشنهاد می‌کنم به عزیزانی که از دانشگاه فارق التحصیل می‌شوند، آن سه ماه کارآموزی را در کنار پیشکسوتان و صاحب نظران امر تولید، بگذرانند،همه چیز را در دانشگاه ها یاد نمی‌دهند تا در کنار تحصیل تجربه نباشد، موفقیت حاصل نمی‌شود.عزیزانی که می‌خواهند وارد جشنواره شوند اگر از یک فرد باتجربه راهنمایی بگیرند، خیلی بهتر است.

با ارزیابی آثار جشنواره و گسترش تولیدات در بازار فروش،طبیعتاً همه کار هایی که در جشنواره تولید شده به تولید نمی‌رسند. باید یک نگاه کارشناسی ویژه ای نسبت به جشنواره انجام داد  ولی در کل کار های جشنواره خوب بودند.

در ادامه، دبیر اتحادیه خیاطان تهران از زمینه موجود برای کسب تجربه دانشجویان، افزود : اعلام می‌کنم کسانی که در بحث کارآموزی به دنبال کسب تجربه هستند، می‌توانند با اتحادیه خیاطان تهران هماهنگ کنند و در خواست بدهند تا مقدمات کار خود را شروع کنند.

به گزارش لباس پارسی

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.