تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۱

گران‌ترین لباس‌های هالووین

گران‌ترین لباس‌های هالووین
گران‌ترین گزینه برای هالووین، لباس فضانوردی ناسا به قیمت نه میلیون دلار است

گران‌ترین لباس‌های هالووین

برخی از افراد برای هالووین از صرف هیچ هزینه‌ای دریغ نمی‌کنند، زیرا لباس‌هایی را می‌پوشند که آن‌ها را به خیالات دوران کودکی خود می‌برد؛تعطیلات هالووین فقط برای بچه‌ها نیست. مردم از همه گروه‌های سنی به آیین شبانه آن می‌پردازند و برخی از آن‌ها مجلل‌ترین لباس‌ها را می‌پوشند. این روز جادویی که فصل رسمی تعطیلات را آغاز می‌کند، به بزرگ‌تر‌ها این انگیزه را می‌دهد تا با کودک درون خود ارتباط برقرار کنند و مانند شخصیت‌های مورد علاقه‌شان لباس بپوشند.

در حالیکه برای بسیاری از افراد صرف جشن گرفتن مهم است، برخی تا ته خط می‌روند و از صرف هیچ هزینه‌ای دریغ نمی‌کنند، زیرا لباس‌هایی را می‌پوشند که آن‌ها را به خیالات دوران کودکی خود می‌برد. وب‌سایت مانی فهرست تعدادی از گرانقیمت‌ترین لباس‌های هالووین را برشمرده است که در ادامه با آن‌ها آشنا خواهید شد.

۱۰- لباس سریال «بازی تاج و تخت»

هالووین

 

قیمت: ۹۲۵۹ دلار

هرچند دوره طولانی و موفق این سریال تمام شده است، اما شخصیت های آن همیشه در خاطرات ما خواهند ماند.

لباس عروسی «مارجری ترل» یکی از چشمگیرترین لباس های هالووین ۲۰۲۲ است که خرج زیادی هم روی دست خریدار خواهد گذاشت. این لباس که روی وب سایت «اتسی» موجود است، پیراهنی با جزئیات زیاد، با بیش از ۳۰۰ گل رز دست ساز بر روی دنباله ای به طول یک متر است، و دهمین لباس گرانقیمت هالووین امسال به شمار می رود.

۹- لباس طلایی «دیو و دلبر»

 

قیمت: ۹۹۰۰ دلار

اگر لباس سریال «بازی تاج و تخت» به نظرتان گران می آید، بد نیست به وب سایت «اتسی» سری بزنید و در مجموعه «کا ام دیزاینز» پیراهن عروسی «دلبر» در فیلم سینمایی «دیو و دلبر» را که یکی از مجلل ترین لباس های موجود است، پیدا کنید.

این لباس جزئیات زیبا و بی نقصی دارد و برای قسمت های اصلی آن بیش از ۱۲ متر تافته ابریشم استفاده شده است.

این لباس افسانه ای با بیش از ۷۰۰ قطعه کریستال سواروفسکی پوشانده شده و بیش از ۹۰ متر تور و تعداد بیشتری دوپیونی ابریشم برای خلق گل های رز روی آن صرف شده است. هرچند این نسخه اصلی لباس آن سریال نیست، اما نمونه درخشانی از یک تقلید دقیق و نزدیک به واقعیت است.

۸- لباس روکوک

 

قیمت: ۱۵۰۰۰ دلار

این لباس منحصر به فرد به صورت سفارشی برای یک مشتری درست شده است. جزئیات باورنکردنی و حیرت آور آن جنون آمیز است. این لباس دارای همه چیزهایی است که برای حضور در یک مهمانی هالووین به سبک کلاسیک دهه ۱۷۰۰ نیاز دارید؛ از جوراب های سفید با دوخت ظریف، تا تاپ سبک بلوزون.

این لباس ویکتوریایی قرن هجدهمی فراتر از آن است که در یک مغازه لباس فروشی معمولی پیدا شود. این لباس مبدل، دمپایی هایی با دوخت بی عیب و نقص و یک کلاه پردار با طراحی منحصر به فرد در رنگ های برنزی، سفید و قرمز نیز دارد.

۷- لباس پری دریایی

 

هالووین

قیمت: ۲۵۰۰۰ دلار

وب سایت «رومپر» نوشته است که یکی از گران ترین لباس های هالووین ۲۰۲۲، لباس «پری دریایی» با طراحی روت ای. کارتر، طراح لباس فیلم «پلنگ سیاه» است. این لباس جایزه مشترک شرکت تولید نوشیدنی «اسپایکد سلتزر» و روت کارتر بود تا برگزیده مسابقه ای که طراحی کرده بودند، تعلق گیرد.

شخصی سازی این لباس که جزئیات شگفت انگیزی دارد، نیز امکان پذیر شده است تا اگر کسی قصد خرید آن را دارد، بتواند متناسب با فرم بدنش سفارش دهد.

۶- نمونه کلاه ایمنی دفت پانک

 

قیمت: ۲۵۰۰۰ دلار

«کلاه ایمنی دفت پانک» را یکی از فروشندگان وب سایت «اتسی» عرضه می کند. این محصول دارای کروم و «ال ای دی »هایی با نور درخشان و طراحی آینده نگر است. «دفت پانک» یک گروه موسیقی الکترونیک فرانسوی است که طرفداران آن، این کلاه را بهترین گزینه برای نمایش گروه مورد علاقه شان در هالووین می دانند.

اگرچه این محصول نمونه اصلی نیست، خیلی استثنایی و مملو از جزئیات است و احتمالا ارزش هزینه ای را که برای ساخت آن صرف شده است، دارد.

۵- کت و شوار الماس مورف

 

قیمت یک میلیون و ۶۰۰ هزار دلار

به گزارش دیجیتال نیوزروم، جورج لاوسون، خالق «کت و شلوار مورف»، تایید کرده است که بیشتر لباس های هالووینی که این شرکت تولید کرده است، «قیمت بسیار مناسبی دارند». در حالیکه در بریتانیا می توان یک دست کت و شلوار خوب با قیمتی کمتر از ۵۰ دلار پیدا کرد، ایده طراح برای تولید این محصول، درخشش زیاد بود. این لباس با الماس های درخشانی پوشیده شده است و سنگ ها با دست به پارچه اصلی وصل شده اند.

در نسخه اصل این لباس که «Morph-a-million» نام دارد، ۷۰ هزار الماس باکیفیت کار شده است که تمام آن را می پوشاند. این لباس احتمالا لوکس ترین و پرزرق و برق ترین لباس هالووین است که تاکنون ساخته شده است. با این حال، گران ترین لباسی نیست که برای این تعطیلات می توان تهیه کرد.

۴- لباس شیر بزدل در فیلم «جادوگر شهر اوز»

 

قیمت: سه میلیون و ۷۷ هزار دلار

لباس «شیر بزدل» از فیلم موفق «جادوگر شهر اوز» یکی از لباس های نمادین هالووین است که هرگز از مد نرفته است.

وب سایت بارنبی تایید می کند که این لباس در حراج سال ۲۰۱۴ با قیمت بیش از سه میلیون دلار به فروش رسید. لباس مذکور بعد از پایان فیلم برداری «جادوگر شهر اوز» در اختیار موزه هنر لس آنجلس قرار گرفت که پس از فروش در حراج، به یک مجموعه خصوصی منتقل شد. طراح این لباس برای تهیه آن از پوست و خز واقعی شیر استفاده کرده است و ارزش آن، در صورتی که صاحبانش آن را در شرایط خوبی نگه داری کنند، افزایش می یابد. نسخه های بدل این لباس را می توان با قیمتی بین ۳۰ تا ۳۰۰۰ دلار تهیه کرد، اما داشتن نسخه اصلی آن چیز دیگری است.

۳- لباس یقه ایستاده آدری هپبورن در فیلم «بانوی زیبای من»

 

قیمت: چهار میلیون و ۵۵۰ هزار دلار

چقدر دوست دارید با لباس فیلم موفق «بانوی زیبای من» که در سال ۱۹۶۴ ساخته شده است، به مهمانی هالووین بروید؟ این لباس نمادین، بخشی از مجموعه دبی رینلودز بود که اوایل دهه ۱۹۷۰ گردآوری کرد، و بعدها در سال ۲۰۱۱ این بخش از یادگاری های هالیوود در یک حراج فروخته شد. در مجموعه رینولدز، لباس های مرلین مونرو، لباس یقه دار آدری هپبورن، و چند قطعه دیگر بود که او طی ۵۰ سال جمع آوری کرده بود.

این لباس در حراجی در ۲۰۱۷ با قیمتی بیش از چهار میلیون و ۵۰۰ هزار دلار به فروش رسید و یکی از ۱۰ لباس گرانقیمتی است که تاکنون در حراجی فروخته شده است.

۲- لباس شاخص مرلین مونرو

 

قیمت: چهار میلیون و ۶۰۰ هزار دلار

اگر برای لباس هالووین خود به هالیوود بروید، دومین لباس گرانقیمت، لباس معروف مرلین مونرو است؛ نسخه اصلی لباسی که مرلین مونرو در فیلم «خارش هفت ساله» محصول ۱۹۵۵ پوشیده بود. این لباس پیش تر بخشی از مجموعه زنده یاد دبی رینولدز بود که در سال ۱۹۷۰ از شرکت «فاکس قرن بیستم» خریداری کرد. طرح ویلیام تراویلا، در سال ۲۰۱۱ به حراج گذاشته شد و ارزش آن را بین یک تا دو میلیون دلار تخمین زدند.

در یک رقابت داغ، مناقصه گران قیمت نهایی آن را به بیش از چهار و نیم میلیون دلار رساندند که آن را به دومین لباس گرانقیمت هالیوود تبدیل کرد.

اگر فکر می کنید این گران ترین چیزی است که ممکن است کسی برای یک تعطیلات تهیه کند، پس هنوز باور نکرده اید که مردم چقدر حاضرند برای تحقق یافتن رویای همه عمرشان هزینه کنند.

۱- لباس فضانوردی ناسا

 

قیمت: ۹ میلیون دلار

به گزارش آلباوابا، گران ترین گزینه برای هالووین، لباس فضانوردی ناسا است. این یک معامله واقعی است که بهای سنگینی دارد. بزرگسالانی که زمانی آرزوی فضانورد شدن داشتند، می توانند این فرصت را داشته باشند که یک لباس فضایی واقعی را که با فناوری ناسا ساخته شده است، بپوشند.

این گزینه، برای افراد بسیار ثروتمند است. هزینه ساخت هر نمونه از این لباس، بین ۱۵ تا ۲۲ میلیون دلار است. البته می توانید نسخه بدل آن را با قیمت بسیار کمتری، بین ۲۵۰ تا ۳۵۰۰ دلار، نیز تهیه کنید. اما برخی از بزرگسالان به چیزی جز بهترین ها رضایت نمی دهند.

به گزارش لباس پارسی

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.