تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۸:۰۴

پیام تبریک نوروزی محمدرضا بورنگ صاحب امتیاز و مدیر مسؤل پایگاه خبری لباس پارسی

پیام تبریک نوروزی  محمدرضا بورنگ صاحب امتیاز و مدیر مسؤل پایگاه خبری لباس پارسی
باد صبا می ‌چرخد و خبر را به گوش همه می‌رساند، که بهار آمد من نیز به یمن بهاران، همراه و هم نوا با کائنات بهترین تبریکاتم را به شما تقدیم می‌دارم. سال نو مبارک.

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

شروع سال نو همیشه نشانه اندیشه های نوین، کردار جدید،گفتار و‌تصمیم‌های بهین و پاک برای آینده است. آینده‌ای که می‌خواهیم آن را بهتر از گذشته بسازیم و این سنت زیبا و ماندگار همیشه در خاطره‌ها خواهد ماند که هر شخص احساس می نماید که نخستین روز از بهار مشابه اولین روز آفرینش است،آغاز بهار و زنده شدن زمین.در عصری نوین که تحولات زیادی در بر آن خواهد بود، سال ۱۴۰۰ به مانند یک تحول برای همگان است، سالی که شروع یک قرن جدید است و کمتر کسی توفیق این را خواهد داشت که پایان یک قرن و شروع یک قرن دیگر را تجربه نماید، زایش طبیعت از کهن آیین‌های این‌دیار دیرین است که دل و جان انسان را با شمیم و نسیم خوشش می نوازد،گذری است برای گذشتن از کهنه گی به نو شدن از کینه و نا‌شکیبایی به صلح و دوستی. نوروز نقطه عزیمت برای ورود به دنیایی عاری از نادرستی و نا‌راستی و آغازی است بر تمام پایان‌ها است.

پایگاه خبری لباس پارسی ضمن تبریک نوروز ،۱۴۰۰ به عنوان میراث مشترک فرهنگی و تاریخ کهن ایران و همه پارسی زبانان، با تاکید بر شعار “دست‌هامان کمی دورتر؛‌دل‌هامان ولی نزدیک‌تر ” برای قطع زنجیره انتقال کروناویروس با‌ماندن در منازل و پرهیز از مسافرت و بازدیدهای نوروزی،رسیدن بهار امسال را که آغاز سده جدید شمسی‌می‌باشد،جشن بگیریم و بدانیم ایرانی سربلند و مترقی و آباد با اتکاء به‌میراث عظیم ملی و‌آینده‌ای بازهم درخشانتر خواهیم داشت.

در این راستا رسانه خبری لباس پارسی با هدف ارتقای فعالیت و اطلاع رسانی سالم با انتشار اخبار مستقل و نقد منصفانه در خدمت جامعه‌ی بزرگ‌ پوشاک کشور اعم از طراحان لباس،طراحان‌دوخت،کارگران ‌و ‌تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان‌این صنعت بوده و به‌عنوان رسانه‌ی مستقل وام دار هیچ فرد یا سازمانی نبوده و هم‌چنان مستقل خواهد ماند،امید است با همدلی و همبستگی هنر صنعت مد و لباس ایرانی را بتوانیم به جایگاه جهانی برسانیم.

باد صبا می ‌چرخد و خبر را به گوش همه می‌رساند، که بهار آمد من نیز به یمن بهاران، همراه و هم نوا با کائنات بهترین تبریکاتم را به شما تقدیم می‌دارم. سال نو مبارک.

صاحب امتیاز و مدیر مسؤل پایگاه خبری لباس پارسی

محمدرضا بورنگ

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 3 در انتظار بررسی : 3 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.