تاریخ انتشار : یکشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۹

فراخوان طراحی پوستر ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی

فراخوان طراحی پوستر ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی
معیارهای اصلی طراحی پوستر نمایشگاه براساس، نوآوری،‌خلاقیت، زیبایی بصری،‌پویایی و تکیه برمحور نمادهای اسلامی ایرانی و المان های عاشورایی و محرم خواهد بود

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور؛ دبیرخانه ستاد اجرایی ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی به منظور بهره‌مندی از حضور هنرمندان خلاق و طرح های نو و بدیع‌،‌طراحی پوستر این نمایشگاه را با اعلام فراخوان عمومی و دعوت از هنرمندان و علاقمندان به شکل مسابقه برگزار می نماید.

معیارهای اصلی طراحی پوستر نمایشگاه براساس، نوآوری،‌خلاقیت، زیبایی بصری،‌پویایی و تکیه برمحور نمادهای اسلامی ایرانی و المان های عاشورایی و محرم خواهد بود.

شرایط شرکت در این مسابقه برای همه هنرمندان در تمامی سنین آزاد و رایگان بوده و هر هنرمند حداکثر ۳ اثر می تواند به دبیرخانه تحویل آثار ارائه نماید.

این دبیرخانه به‌منظور بهره‌مندی از حضور هنرمندان،‌طراحی پوستر نمایشگاه را با دعوت از علاقه مندان به شکل مسابقه برگزار نموده تا با استفاده از توانمندی‌ها و استعدادهای نوین طراحی در نقشینه نمودن ایده ها،نوآوری،‌خلاقیت،‌زیبایی بصری،‌پویایی و تکیه بر محورهای نماد اسلامی ایرانی،‌هویت و مفهوم عظمت قیام عاشورایی و محرم را از معیارهای اصلی طراحی پوستر نمایشگاه قرار بدهند.

شرایط مسابقه:

شرکت برای همه هنرمندان در تمامی سنین آزاد و رایگان است.

هر هنرمند می تواند حداکثر ۳ اثر به دبیرخانه تحویل آثار ارائه نماید.

آثار می‌بایست در ابعاد‌‌‌(‌۷۰ ‌*‌۵۰‌)‌با کیفیت ۳۰۰dpi  و در قالب فایل jpg   و Tif  آماده و ارسال شود.

( ارسال هر دوفایل الزامی می باشد.)

چنان‌چه طرح پیشنهادی از منبع و یا تصویر خاصی الهام و یا استخراج شده باشد‌،‌خالق اثر در این خصوص ملزم به توضیحات کامل درمورد طرج خواهدبود،استفاده از ‌نشان‌،‌ِالمان و علائم غربی و بیگانه که مغایر با قوانین، ضوابط و عرف کشور جمهوری اسلامی ایران است، ممنوع می باشد.

ارسال مشخصات فردی و هویتی طراح، نام اثر، کد ملی، نشانی و شماره تماس به همراه آثار ارسالی الزامی می باشد.

توضیحات:

دبیرخانه نمایشگاه از اثر منتخب در نمایشگاه و اقلام تبلیغاتی استفاده می نماید.‌به همین منظور تقاضای حضور و شرکت در مسابقه به منزله قبول شرایط فوق از طرف هنرمند خواهد بود. ارسال مشخصات فردی و هویتی طراح، نام اثر، کد ملی، نشانی و شماره تماس به همراه آثار ارسالی الزامی می¬باشد.

جوایز‌:‌به طرح برگزیده مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱۵ ریال به عنوان جایزه نقدی به همراه لوح افتخار تعلق می‌گیرد و در آئین اختتامیه به هنرمند اهدا خواهد شد.‌۲ اثر شایسته تقدیر نیز ضمن دریافت لوح افتخار در کتاب نمایشگاه چاپ و معرفی خواهد شد.

نحوه ارسال اثر:

دریافت آثار در قالب فرمت اعلامی از طریق مراجعه حضوری، ارسال بسته پستی و هم از طریق سایت و نشانی فضای مجازی امکان پذیر می باشد.

زمان برگزاری :

زمان برگزاری مسابقه طراحی پوستر ششمین نمایشگاه لباس عاشورایی از تاریخ ۲۲/۲/۱۴۰۰ لغایت ۱۰/۳/۱۴۰۰ مقرر گردیده است.

علاقمندان برای حضور دراین رقابت از امروز یکشنبه ۰۲/۰۳/۱۴۰۰ تا روز پنج شنبه ۲۰/۰۳/۱۴۰۰ فرصت دارند آثار خود را در قالب فرمت اعلامی از طریق مراجعه حضوری، ارسال بسته پستی نشانی پستی:‌تهران، خیابان حافظ، چهارراه کالج، جنب پمپ بنزین، بن بست هلال احمر، پلاک۶  یا از طریق پست الکترونیک: ‌ ravabet.mode@gmail.com ارسال نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر شرکت کنندگان می توانند با شماره های  ۶۶۷۲۲۳۱۲ -‌۶۶۷۳۱۵۶۰  و یا به سایت https://iranmode.farhang.gov.ir اقدام نمایند.

به گزارش لباس پارسی

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 4 در انتظار بررسی : 4 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.