تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۰

رشد چشمگیر بازار آنلاین مد

رشد چشمگیر بازار آنلاین مد
تأثیرهمه گیری کرونا بر فشن و مد این گونه تعبیرشده است که خرده فروشان مد در سطح جهان در حال حاضر ۳۸ درصد بیشتر از گذشته سفارشات آنلاین دارند که این فروش آنلاین ۳۴ درصد نسبت به زمان مشابه در سال گذشته بیشتر است

به نظر می رسد پس از برخی تغییرات زود هنگام این بحران که در ماه مارس به اوج خود رسید، فروش،ترافیک سفارش و نرخ تبدیل آنلاین در سال های پیش رو روند صعودی را طی کند،این در حالی است که براساس داده های نستو ، پلت فرم تجربه تجارت مبتنی بر هوش مصنوعی، مصرف کنندگان در حال صرفه جویی مقدار مبلغ سفارشات آنلاین خود با میانگین ارزش ۴ درصد در مقایسه با سال گذشته هستند.این تجزیه و تحلیل شامل ایالات متحده امریکا و کشورهای خاص اروپا و همچنین استرالیا و نیوزلند است.

گزارش با عنوان “اثرات شیوع Covid-19 بر تجارت ، مد و پوشاک و لوازم جانبی نشان می دهد که با وجود بسته شدن اکثر فروشگاه های مد ، و به تدریج شروع به بازگشایی مجدد با حفظ فاصله اجتماعی،رجوع به فروشگاه های اینترنتی مد در مقایسه با سال گذشته در همین زمان ۱۳ درصد افزایش یافته است.خریداران آنلاین نیز هنگام مراجعه به فروشگاه تجارت الکترونیک مد ، نسبت به خرید خود متعهد هستند و نرخ تبدیل آنها ۱۶ درصد بیشتر از سال گذشته است.

نستو برای جدیدترین گزارش خود، بین ۱ مارس و ۲۶ ماه می عملکرد خرده فروشان آنلاین در بخش های مد ، پوشاک و لوازم جانبی را ارزیابی کرد. نمونه شامل ۲۷۱ بازرگان بود که از سکوی نستو در آمریکا ، انگلیس ، آلمان ، فرانسه ، سوئد ، استرالیا و نیوزلند استفاده می کنند و بخش عظیمی از صنعت مد ، پوشاک واکسسوریز را به طور کلی نشان می دهند. این داده های سال۲۰۲۰ با مدت زمان مشابهش در سال ۲۰۱۹ مقایسه شد.

رئیس جهانی بازاریابی در نستو ، متیو لوین: “با نگاهی به عملکرد کلی تجارت الکترونیکی مد از اوایل ماه مارس ، شاهد افت چشمگیر هستیم که میزان فروش آن با ۳۲ درصد کاهش و ۲۴ درصد در ۲۰ مارس به پایین ترین میزان خود رسیده است. از آن زمان ، اعداد در ماه آوریل دوباره رشد کردند و به نظر می رسد که پس از برخی نوسانات در حالت عادی قرار گرفته اند. در این گزارش آمده است:میانگین مقدار سفارش همچنان نسبت به سال گذشته پایین آمده است و به نظر می رسد که در آنجا باقی بماند. نرخ تبدیل همچنان مانند گذشته ادامه دارد و قطعاً در حال حاضر به یک انسجام رسیده است.

به گزارش لباس پارسی

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.